Kategorija

A

Choras 

BA Verslo ir finansų mokyklos choras „Monēta“  

Vadovė   

Ilze Feldmane

Šalis                   

Ryga, Latvia

 

 

 

 

 

 

 

 

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija 

A

Choras   

Choras „Bel Canto“

Vadovas    

Egidijus Kaveckas

Šalis 

Vilnius, Lietuva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija          

A

Choras

Choras „Concordia“

Vadovė   

Galina Kazimirovskaya

Šalis 

Minskas, Baltarusija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija                           

A

Choras

Choras „One Voice Choir – Ghana“

Vadovas   

Derick Asare Antwi

Šalis

Akra, Gana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

A

Choras  

Kamerinis choras „Moravski“

Vadovė

Olena Radko

Šalis

Kijevas, Ukraina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

A

Choras

Kauno kultūros centro mišrus choras „Diemedis“

Vadovas

Audrius Petrauskas

Šalis   

Kaunas, Lietuva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

A

Choras   

Kauno kultūros centro mišrus choras „Gintaras“

Vadovė

Jovita Kulakauskienė

Šalis

Kaunas, Lietuva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

A

Choras

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto
akademinis choras „Neris“  

Vadovas

Tomas Lapinskas

Šalis

Kaunas, Lithuania

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

A

Choras

Manhyia rumų choras

Vadovas

John Obeng Mensah

Šalis

Kumasis, Gana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

A

Choras 

Mišrus choras „Mirklis“

Vadovas

Uldis Kokars

Šalis

Balvai, Latvija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

A

Choras

Muzikos, teatro ir dailės akademijos
Choro dirigavimo katedros choras „Amber“

Vadovė

Ilona Stepan

Šalis

Kišiniovas, Moldavija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

A

Choras

Rygos Stradinio universiteto mišrus choras „Riga“

Vadovės

Evita Taranda, Zane Zilberte

Šalis

Ryga, Latvija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

A

Choras

Roganovos jaunimo kapela „Harmony“

Vadovas

Eugene Ivanov

Šalis

Gatčina, Rusija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

A

Choras

Šiaulių kultūros centro kamerinis choras „Atžalynas“

Vadovas

Mindaugas Žalalis

Šalis

Šiauliai, Lietuva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

A

Choras

Varšuvos ekonomikos mokyklos choras

Vadovas

Tomasz Hynek

Šalis

Varšuva, Lenkija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

C

Choras

Jaunimo mišrus choras „Pārlielupe“

Vadovai

Līga Celma-Kursiete, Ingus Leilands

Šalis

Jelgava, Latvija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

D

Choras

Choro studija „Strumochok“

Vadovė

Olena Malinovska

Šalis

Žytomyras, Ukraina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

D

Choras

Vaikų choras „Harmony“

Vadovas

Eugene Ivanov

Šalis

Gačina, Rusija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

D

Choras

Vaikų choras „Perpetuum mobile“

Vadovė

Beata Kijauskienė

Šalis

Kaunas, Lietuva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

D

Choras

Vaikų choras „Vesnianka“

Vadovė

Lubov Aldakova

Šalis

Maskva, Rusija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

E

Choras

Choras „Svetoch“

Vadovas

Andrey Kuntsevich 

Šalis

Minskas, Baltarusija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

E

Choras

Kamerinis choras „Moravski“

Vadovas

Olena Radko

Šalis

Kijevas, Ukraina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

E

Choras

Mišrus choras „Plungė“

Vadovė

Rita Urniežienė 

Šalis

Plungė, Lietuva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

E

Choras

Suvalkų choras „Primo“

Vadovas

Ignacy Olow

Šalis

Jeleniavas, Lenkija 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

E

Choras

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto
merginų choras „Veni Gaudere“

Vadovas

Adelė Mikalkėnienė

Šalis

Kaunas, Lietuva 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

G

Choras

„Triple Heritage Dance Company“ mišrus choras

Vadovas

Bassey Ekpe Lewis

Šalis

Lagosas, Nigerija 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

G

Choras

BA Verslo ir finansų mokyklos choras „Monēta“ 

Vadovas

Ilze Feldmane

Šalis

Ryga, Latvia 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

G

Choras

Choras „One Voice Choir – Ghana“

Vadovas

Derick Asare Antwi

Šalis

Akra, Gana

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

G

Choras

Choro studija „Strumochok“

Vadovas

Olena Malinovska

Šalis

Žytomyras, Ukraina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

G

Choras

Kamerinis choras „Moravski“

Vadovas

Olena Radko

Šalis

Kijevas, Ukraina

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

G

Choras

Rygos Stradinio universiteto mišrus choras „Riga“

Vadovės

Evita Taranda, Zane Zilberte

Šalis

Ryga, Latvija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

Svečiai

Choras

Klaipėdos universiteto mišrus choras „Pajūrio aidos“

Vadovas

Algirdas Šumskis 

Šalis

Klaipėda, Lietuva

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

Svečiai

Choras

Rugajų rajono mišrus choras

Vadovas

Peteris Sudarovs

Šalis

Rugajai, Latvija 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kategorija

Svečiai

Choras

Rugajų rajono moterų vokalinis ansamblis

Vadovas

Sanita Anckina 

Šalis

Rugajai, Latvija