Aleksandro Stulginskio universiteto (iki 2011 m. buvęs Lietuvos žemės ūkio universitetas) studentų mišrus choras „Daina“ įkurtas 1922 m. Tai seniausias akademinis choras Lietuvoje, be pertraukų dirbęs karo ir įvairiais pereinamaisiais laikotarpiais, dalyvavęs visose Lietuvos ir „Gaudeamus“ dainų šventėse. Dėl universiteto specifikos choro sudėtis kasmet keičiasi ir daugumai tai yra pirmoji pažintis su choriniu dainavimu.

Choro repertuare kelios dešimtys kūrinių nuo renesanso iki šių dienų. Kasmet choras surengia apie 20 koncertų Lietuvoje. Tradiciniai festivaliai, dainų šventės, įvairūs teminiai, bei iškilmių koncertai. Išleistos dvi kompaktinės plokštelės, 3 kartus J. Naujalio konkursų laureatas, choras integravosi ir į Europos chorinę kultūrą. Dalyvauta XIV tarptautiniame festivalyje „Nuova Europa“ Bolonijoje, kur atlikome A. Dvoržako „Stabat Mater“, Poznanėje – tarptautiniame VII chorų festivalyje „Universitas Cantat“ – atlikome P. Lukaševskio II simfoniją  „Festinemus amare homines“. Taip pat Lenkijoje, Italijoje, Portugalijoje atlikome ir lietuvišką programą, kuriai visada skiriame didžiausią dėmesį.

„Daina“ – ne tik choras, tai kolektyvas, kurio pati veiklos specifika ugdo, formuoja pilnavertę asmenybę, jautrią, protaujančią, filosofuojančią.

Choro vadovė - Ramūnė Navickienė
Chormeisterė – Miglė Chmieliauskaitė
Koncertmeisterė - Dalia Jatautaitė 

Sekite choro naujienas: