Kauno technologijos universiteto akademinis choras „Jaunystė"- seniausias universiteto meno kolektyvas, jau atšventęs 90 metų veiklos jubiliejų.
Pirmąjį koncertą akademinis choras „Jaunystė“ surengė dar 1926 metais ir nuo tada savo dainomis džiugina klausytojų širdis. Nuo 1994 m. chorui vadovauja viena žinomiausių chorvedžių Lietuvoje charizmatiškoji Maestro - Danguolė Beinarytė, kuri vis ieško naujų ir įdomių choro išraiškos galimybių.
„Jaunystė“ kasmet dalyvauja chorų festivaliuose Lietuvoje bei užsienyje, vyksta į gastroles Europoje, organizuoja festivalį - konkursą „Juventus“ ir surengia apie 20 pasirodymų per metus. 2013 m. KTU akademinis choras „Jaunystė“ buvo pripažintas geriausiu Lietuvos suaugusiųjų choru (Grand Pix).
Be tokių televizinių projektų kaip „Lietuvos balsai“ ir „Lietuvos garbė“, kolektyvas 2014 metais dalyvavo televizijos projekte „Lietuvos balsai -  chorų eurovizija“
2017 m. vasario mėn. Sankt Peterburge (Rusija) vykusiame IV – ajame pasauliniame vaikų ir jaunimo chorų čempionate iškovojo Grand Prix.
2017 m. spalio m. Lietuvos chorų konkurso antrame ture II vietos laimėtojai.
2018 m. Lietuvos šimtmečio tarpsnyje „Jaunystė savo pasirodymais džiugino daugelio klausytojų širdis ne tik Lietuvoje bet ir užsienyje.
Jaunystės dainos skamba ir skambės! 

Choro vadovė – Danguolė Beinarytė
Chormeisterė – Marija Beinarytė - Kisieliauskienė

Sekite choro naujienas: