Klaipėdos universiteto mišrus choras „Pajūrio aidos“ – nors jaunas, bet turintis nemažą muzikai atsidavusių entuziastų būrį, kolektyvas. Choro įkūrėjas ir vadovas doc. Algirdas Šumskis. Susikūręs 2007 metais, choras jau spėjo nudžiuginti ne vieną Lietuvos miestą savo pasirodymais: koncertuota Nidoje, Kretingoje, Šiauliuose, Pagėgiuose, Kaune, Vilniuje. Choras dalyvauja tarptautiniame Pabaltijo šalių dainų šventėje „Gaudeamus“, Lietuvos respublikinėse ir regijoninėse dainų šventėse. 2012 m. choras su soline programa surengė koncertus Granadoje (Ispanijoje) bei su Granados styginiu orkestru, solistais atliko Antonio Vivaldi „Gloria“.
Choras aktyviai dalyvauja įvairiuose projektuose. Kaip pavyzdį galima būtų paminėti projektus Klaipėdos Ievos Simonaitytės viešojoje bibliotekoje. Tai koncertai, skirti Mažosios Lietuvos žymaus veikėjo, dainų švenčių organizatoriaus ir dirigento Antano Vaičiūno atminimui („Naktigonių“ ciklo programoje) ar Maironio 150-čiui „Pas Maironį Pasandravyje“ kartu su aktoriumi ir režisieriumi Sigučiu Jačėnu. Įsimintinas koncertas Šv. Pranciškaus onkologijos centro koplyčioje Onkologinio centro statybos akcijoje “Vilties bėgimas”. Čia KU choras pirmasis išbandė naujosios koplyčios akustiką, tai buvo iš vis pirmasis koncertas dar pastoliuose esančioje koplyčioje. Jau tradiciniai tapo KU choro iniciatyva rengiami universiteto bendruomenei koncertai „Studentai – studentams“, skirti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, kartu su KU dainų ir šokių ansambliu „Vytinė“, Klaipėdos universiteto „Auloje“ ar reikšmingi koncertai miesto bendruomenei „Šv. Kalėdų belaukiant!“ Klaipėdos Marijos Taikos karalienės bažnyčioje.
KU mišraus choro repertuaras platus žanrų atžvilgiu, jį sudaro įvairių epochų lietuvių bei užsienio kompozitorių kūriniai.

Choro vadovas - Algirdas Šumskis 
Koncertmeisterė - Justė Šilaitė

Sekite choro naujienas: