I TARPTAUTINIO MOTERŲ CHORŲ IR VOKALINIŲ ANSAMBLIŲ KONKURSO „VOX MARIS“ REZULTATAI

VOKALINIŲ ANSAMBLIŲ KATEGORIJA

Ansamblis

Vadovas

Šalis

Balai

Rezultatai

Šiaulių rajono savivaldybės Kuršėnų kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Melodija“

Daina Kavaliauskienė

Lietuva

78,46

III laipsnio diplomas

Kupiškio kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Versmė“

 

Nidija Sankauskienė

Lietuva

78,26

III laipsnio diplomas

Varėnos kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Rūta“

Daiva Selevičienė

Lietuva

73,66

III laipsnio diplomas

Elektrėnų kultūros centro moterų choro ansamblis „Eldija“

Greta Garmašaitė

Lietuva

70,52

III laipsnio diplomas

Moterų vokalinis ansamblis „Tome“

Ingrida Klepere

Latvija

87,74

II laipsnio diplomas

Panevėžio rajono Miežiškių kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Raskila“

Lina Kairytė

Lietuva

85,88

II laipsnio diplomas

Moterų vokalinis ansamblis „Vocal orange“

Arūnas Pečiulis

Austrija

82,36

II laipsnio diplomas

 

CHORŲ KATEGORIJA

Choras

Vadovas

Šalis

Balai

 

Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centro „Žvejų rūmai“ moterų choras „Dangė“

Judita Kiaulakytė

Lietuva

88,21

II laipsnio diplomas

Pietų Ukrainos valstybinio K. D. Ušinskio vardo pedagoginio universiteto merginų choras „Academy“

Helena Lesnik,
Ana Kovaliova

Ukraina

88,1

II laipsnio diplomas

Rygos kamerinis choras

Irina Svarcbaha

Latvija

87

II laipsnio diplomas

Kamerinis choras „Cantus“

Mārīte Junita Apsīte

Latvija

86,74

II laipsnio diplomas

Vilniaus kultūros centro moterų choras „Liepos“

Audronė Steponavičiūtė Zupkauskienė

Lietuva

85,35

II laipsnio diplomas

Vilniaus kolegijos merginų choras „Vaidilutės“

Genovaitė Kumpienė

Lietuva

83,92

II laipsnio diplomas

Kijevo Lysenkos valstybinio muzikos licėjaus kamerinis merginų choras

Iuliia Puchko-Kolesnyk

Ukraina

95,28

I laipsnio diplomas

Kišiniovo muzikos, teatro ir dailės akademijos moterų choras „Renaissance“

Oxana Flip

Moldavija

91,74

I laipsnio diplomas

 

PREMIJOS / SPECIALŪS PRIZAI

Premijos / Specialus prizas

 

Ansamblis / Choras

Vadovas

Lietuvos kultūros tarybos premija už savo šalies autoriaus geriausią kūrinio atlikimą

 

„Šilagėlė“
Alina Savanenkovaitė / Janina Degutytė

Kupiškio kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Versmė“

 

Nidija Sankauskienė

Lietuvos kultūros tarybos premija už geriausią šiuolaikinio autoriaus kūrinio atlikimą

„Tavo sieloj“
Lina Kairytė /
Stasys Gorodeckis

 

Šiaulių rajono savivaldybės Kuršėnų kultūros centro moterų vokalinis ansamblis
„Melodija“

Daina Kavaliauskienė

Lietuvos kultūros tarybos premija už geriausią sakralinės muzikos kūrinio atlikimą

„Cantate Domino“ Giovanni Croce

Moterų vokalinis ansamblis „Vocal orange“

Arūnas Pečiulis

Lietuvos kultūros tarybos premija už savo šalies autoriaus geriausią kūrinio atlikimą

 

 

„When the fern blooms“ Eugene Stancovich (1942)

 

Pietų Ukrainos valstybinio K. D. Ušinskio vardo pedagoginio universiteto merginų choras „Academy“

Helena Lesnik,
Ana Kovaliova

Lietuvos kultūros tarybos premija už geriausią šiuolaikinio autoriaus kūrinio atlikimą

„Es pārsviedu zelta zirni“
Valdis Zilveris

Kamerinis choras „Cantus“

Mārīte Junita Apsīte

Lietuvos kultūros tarybos premija už geriausią sakralinės muzikos kūrinio atlikimą

 

,,Ave Maria“
Gediminas Kalinas

 

Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centro „Žvejų rūmai“ moterų choras „Dangė“

Judita Kiaulakytė

Klaipėdos miesto chorinės bendrijos „Aukuras“ prizas už geriausią folkloro stiliaus kūrinio atlikimą

„Aisūs kunklaliai“
Linos Kairytės išplėtota lietuvių laudies daina

 

Varėnos kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Rūta“

Daiva Selevičienė

Klaipėdos miesto chorinės bendrijos „Aukuras“ prizas už geriausią folkloro stiliaus kūrinio atlikimą

„Mistat linus, mistitaji“. Peteris Plakidis

 

Rygos kamerinis choras

Irina Svarcbaha

Prizas už vertingiausią konkurso programą

 

Vilniaus kultūros centro moterų choras „Liepos“

Audronė Steponavičiūtė Zupkauskienė

Klaipėdos moterų rotary klubo „Aditė“ premija geriausiai dirigentei

 

Iuliia Puchko-Kolesnyk

 

 

 

Prizas už geriausią įvaizdį

 

 

Kišiniovo muzikos, teatro ir dailės akademijos moterų choras „Renaissance“

Oxana Flip

 

Lietuvos chorų sąjungos premija geriausiam Lietuvos choro vadovui

 

Judita Kiaulakytė

 

 

Lietuvos chorų sąjungos premija geriausiam Lietuvos vokalinio ansamblio vadovui

Lina Kairytė

 

 

 

LAUREATAI

Lauretai

Ansamblis / Choras

Vadovas

Šalis

Balai

Prizas

Geriausias ansamblis*

Moterų vokalinis ansamblis „Tome“

 

Ingrida Klepere

Latvija

 

87,74

300 €

 

Geriausias ansamblis *

Panevėžio rajono Miežiškių kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Raskila“

Lina Kairytė

Lietuva

85,88

200 €

Geriausias moterų choras

 

Kijevo Lysenkos valstybinio muzikos licėjaus kamerinis merginų choras

Iuliia Puchko-Kolesnyk

Ukraina

95,28

 

*Vertinimo komisijos nutarimu kolektyvams nesurinkus pakankamai balų I-ojo laipsnio diplomui, Lietuvos kultūros tarybos prizas „Geriausiam vokaliniam ansambliui“ paskirtas dviem aukščiausiais balais įvertintiems kolektyvams.  


2021 m. lapkričio 27 d. Tarptautinio moterų ir vokalinių ansamblių konkurso „Vox maris“ tiesioginė transliacija Kultūros centro „Žvejų rūmai“ facebook ir youtube platformose.

PROGRAMA

10.00–14.00 val. – Konkursinė programa. Dalyvaus chorai ir ansambliais iš Austrijos, Latvijos, Lietuvos, Moldovos ir Ukrainos.
18.00 val. – Konkurso laureatų paskelbimas. 

KONKURSO ĮRAŠAI
facebook (vokaliniai ansambliai ir chorai): 
https://www.facebook.com/www.zvejurumai.lt/videos/226782839530084
youtube (vokaliniai ansambliai): 
https://www.youtube.com/watch?v=tj7K451m--E 
youtube (chorai): https://www.youtube.com/watch?v=BAbVMyd8CGU

KONKURSO DALYVIAI

VOKALINIAI ANSAMBLIAI

Kupiškio kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Versmė“
Ansamblio vadovė Nidija Sankauskienė (Lietuva)

Elektrėnų kultūros centro moterų choro ansamblis „Eldija“
Ansamblio vadovė Greta Garmašaitė (Lietuva)

Varėnos kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Rūta“
Ansamblio vadovė Daiva Selevičienė (Lietuva)

Šiaulių rajono savivaldybės Kuršėnų kultūros centro moterų vokalinis ansamblis Melodija“ 
Ansamblio vadovė Daina Kavaliauskienė (Lietuva) 

Panevėžio rajono Miežiškių kultūros centro moterų vokalinis ansamblis „Raskila“
Ansamblio vadovė Lina Kairytė (Lietuva) 

Moterų vokalinis ansamblis Tome“  
Ansamblio vadovė Ingrida Klepere (Latvija)

Moterų vokalinis ansamblis „Vocal orange“  
Ansamblio vadovas Arūnas Pečiulis, Austrija 


CHORAI

Kijevo Lysenkos valstybinio muzikos licėjaus kamerinis merginų choras
Choro vadovė Iuliia Puchko-Kolesnyk (Ukraina)

Kišiniovo muzikos, teatro ir dailės akademijos moterų choras Renaissance“ 
Choro vadovė Flip Oxana (Moldavija)

Pietų Ukrainos valstybinio K. D. Ušinskio vardo pedagoginio universiteto merginų choras Academy“ 
Choro vadovės Helena Lesnik, Ana Kovaliova (Ukraina)

Rygos kamerinis choras
Choro vadovė Irina Svarcbaha (Latvija) 

Kamerinis choras Cantus“ 
Choro vadovė Mārīte Junita Apsīte (Latvija)

Vilniaus kolegijos merginų choras „Vaidilutės“
Choro vadovė Genovaitė Kumpienė (Lietuva)

Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centro „Žvejų rūmai moterų choras Dangė“ 
Choro vadovė Judita Kiaulakytė (Lietuva) 

Vilniaus kultūros centro moterų choras „Liepos“
Choro vadovė Audronė Steponavičiūtė Zupkauskienė (Lietuva) 


VERTINIMO KOMISIJA

Pirmiminkas
Sergey Savenko (Ukraina)

Nariai
Ilze Valce (Latvija)
Rasa Gelgotienė (Lietuva)
Marite Purina (Latvija)
Alfonsas Vildžiūnas (Lietuva) 


Organizatorius  
Klaipėdos miesto savivaldybės kultūros centras 
„Žvejų rūmai“ 

Meno vadovė 
Judita Kiaulakytė