Turime dvi žinias: liūdną ir džiugią.

Blogoji – Klaipėdos miesto chorinės bendrijos „Aukuras“ 30-mečio proga mus iškraustė iš LMTA Klaipėdos fakulteto (K. Donelaičio g. 4). Kaip žinote, chorinė bendrija „Aukuras“ susikūrė ir sėkmingai gyvavo tris dešimtmečius tame pačiame pastate, kurių pavadinimai ir priklausomybė laikui bėgant keitėsi: LMTA Klaipėdos fakultetai / KU Menų fakultetas / KU Menų akademija / LMTA Klaipėdos fakultetas. Pagrindinis mūsų iškėlimo pretekstas, anot LMTA Klaipėdos fakulteto dekano Vytauto Tetensko, mūsų vietoje darys prabangų viešbutį, o fakultete kitos vietos nėra, bet čia tik oficiali versija, kurios laikosi dekanas. Nuostabą kelia ir tai, kad turėjome labai skubiai išsikraustyti, nes tikriausiai jau darbininkai laukė griauti mūsų supelijusio kambariuko ir daryti ištaikingus viešbučio apartamentus. Nors, Lietuvos muzikos ir teatro rektorius tikriausiai apie tai nieko nežino, nes buvome su juo pasirašę bendradarbiavimo sutartį ir apie patalpą, kalba buvo visai kitokia, tačiau dekano pastangomis buvome iškeldinti.

Geroji žinia – turime naujas patalpas! Korespondencijos ir svečių lauksime nauju adresu Klaipėdos universiteto socialinių ir humanitarinių mokslų fakultete (S. Nėries g. 5, Klaipėda).

Dėkojame Klaipėdos universiteto rektoriui prof. dr. Artūrui Razbadauskui ir Klaipėdos universiteto socialinių ir humanitarinių mokslų faulteto dekanui prof. dr. Rimantui Balsiui už geranoriškumą ir supratingumą suteikiant patalpas Klaipėdos miesto chorinėi bendrijai „Aukuras“!

Tai įgalins ir toliau kūrybingai veikti Bendriją, puoselėti Dainų švenčių tradicijas, plėtoti Klaipėdos, Vakarų Lietuvos, o tuo pačiu ir visos Lietuvos chorinę kultūrą!