Odesos Konstantino Fiodoro Dankėvičiaus aukštosios menų ir kultūros mokyklos studentų choras „Gloria“ kaip savarankiškas mokomasis ir koncertinis kolektyvas pradėjo savo kūrybinį kelią 1987 m. Iki to laiko veikė jungtinis menų ir kultūros mokyklos bei konservatorijos choras.
Pirmuoju Odesos Konstantino Fiodoro Dankėvičiaus aukštosios menų ir kultūros mokyklos choro vadovu buvo V. Doroninas. Jam vadovaujant studentų choras tapo II-ojo Ukrainos M. Leontovičiaus chorų konkurso 1-os premijos laureatu.
Nuo 1994 m. šio choro meno vadovu ir dirigentu tapo Igoris Kliušničenko. Jis tęsia šio kolektyvo tradicijas. Jo vadovaujamas choras ne kartą tapo įvairių respublikinių ir tarptautinių konkursų ir festivalių laureatu ir diplomantu. Choras „Gloria“ dažnai koncertuoja gimtajame mieste – Odesos filharmonijoje, Antoninos Vasilijevnos Neždanovos Muzikos Akademijoje, Mokslininkų namuose ir kitur.
Kolektyvo chormeisteris ir vokalo pedagogas yra nusipelnes kultūros ir meno veikėjas, profesorius Konstantinas Pigrovas. Jo darbo su choru metodika bei bendras darbas kartu su choro vadovu, siekiant bendrų tikslų buvo choro pasiekimų ir meninio lygio rezultatas.

Choro meno vadovas ir dirigentasIgoris Kliušničenko
Chormeisterė - Hanna Somkina
Kоncertmeisterė - Lidija Tiochonova