Vilniaus Gedimino technikos universiteto akademinis choras „Gabija“ jau 54 pavasarius šildo, džiugina ir žavi savo klausytojus įvariapusiu repertuaru, kuriame susipina liaudies, sakralinė bei populiarioji muzika. Tai - vienas geriausių Lietuvos mišrių chorų, kurio pasiekimai įvertinti tiek Lietuvoje, tiek ir užsienyje.

Pastaraisiais choro veiklos metais kolektyvas koncertavo vienoje geriausių pasaulio salių - Valstybinėje (buv. M. Glinkos) kapeloje Sankt-Peterburge, vėl pasitvirtino I-ąją  (reprezentacinių chorų) kategoriją suaugusiųjų chorų konkurse Lietuvoje, Šv. Jonų bažnyčioje džiugino klausytojus kartu su puikiu Šiaurės Floridos universiteto kameriniu choru iš JAV.
Jau 10 metų choras „Gabija“ dalyvauja sakralinės muzikos festivaliuose „Džiūgaukim... Aleliuja“ Marijampolėje ir jos apylinkėse, o šiemet choras dalyvavo visose keturiose dainų šventėse: Baltijos šalių studentų dainų ir šokių šventėje „Gaudeamus“ Tartu (Estija), dainų šventėse Klaipėdoje ir Kaune, bei šimtmečio dainų šventėje „Vardan tos...“ Vilniuje.
Kiekviename choro „Gabija“ koncerte scenoje galime išvysti akis, kuriose žaižaruoja ugnelės bei pajusti širdis, susiliejančias į vieną visumą dėl bendro tikslo - muzikos. Nepaisydamas daugybės koncertų ir įtempto repeticijų grafiko, VGTU akademinis choras „Gabija“ jau XV-tą kartą organizuoja tarptautinę chorų šventę „Žiemos šviesa“, kurioje kasmet dalyvauja vis kiti Lietuvos ir užsienio chorai. Tai – festivalis, šaltą žiemos vakarą sušildantis kiekvieno klausytojo širdį!

Choro vadovė – Rasa Viskantaitė
Chormeisteris –  Arūnas Maliukas
Chormeisterė - koncertmeisterė - Salomėja Bečelytė - Jurgutienė 

Sekite choro naujienas: