Vytauto Didžiojo universiteto choras „Vivere Cantus“ suburtas 2015 metais. Entuziastingų choro narių ir jo meno vadovo ir dirigento Rolando Daugėlos dėka, per šį trumpą laikotarpį choras nemažai koncertavo ir pelnė pirmuosius apdovanojimus:
2015 metais universiteto rektoriaus inauguracijos ceremonijoje.
2015 m. XVII  ir 2016 m. XVIII Lietuvos studentų chorų festivaliuose Šiauliuose ir Kaune.
2015 m. XXIII ir 2016 m.  XXIV tarptautiniuose sakralinės muzikos festivaliuose „Cantate Domino“.
2016 m. VDU studentų atstovybės organizuojamame renginyje „V2“, psichologų suvažiavimo uždarymo ceremonijoje, bei Kauno miesto dainų šventėje „Dainų pynė“. 2016 m. spalio mėnesį choras dalyvavo IV tarptautiniame chorų konkurse „Bratislava Cantat“ (Slovakija), kur choras pelnė aukso diplomą.
2017 m. VDU universiteto „V2“ nominacijų apdovanojimuose choras ir jo vadovas tapo nominacijų nugalėtojais „Metų ambasadorius“ ir „Metų smuiko raktas“.
2017 m. Lietuvos suaugusiųjų chorų konkurse pelnė I laipsnio diplomą ir buvo apdovanotas „Metų debiutas“ specialiuoju prizu.
2018 m. konkurse Namestovo (Slovakija) choras buvo apdovanotas aukso diplomu.
2018 m. dalyvavo studentų chorų festivalyje „Gaudeamus“ (Tartu) ir 100-mečio Lietuvos Dainų šventėje.
Chorą sudaro per 30 dainininkų, iš VDU menų, socialinių mokslų, politikos mokslų, gamtos mokslų, informatikos, muzikos akademijos, humanitarinių mokslų fakultetų. Repertuare - įvairių tautų ir laikotarpių choriniai kūriniai.

Choro vadovas Rolandas Daugėla 

Sekite choro naujienas: