Valter Soosalu 

Valteris Soosalu yra Estijos muzikantas, kuris pasižymi įvairiapusiškumu. Jis ir dirigentas, ir dainininkas, ir grupės lyderis, groja harpejji instrumentu.

Šiuo metu jis yra Talino technologijos universiteto akademinio vyrų choro ir kamerinio choro Kolm Lindu (Tartu, Estija) vyriausiasis dirigentas. Anksčiau kviestiniu dirigentu yra dirbęs su tokiais kolektyvais kaip Talino kamerinis orkestras, Estijos nacionalinis vyrų choras ir Vanemuinės teatras (Tartu, Estija) ir kt.

Valteris Soosalu yra žinomas ir kaip solistas tenoras, dalyvavo daugelyje koncertinių programų, įskaitant G. F. Händel „Mesijas“, J. S. Bach „Mato pasija“ ir koncertinį J. MacMillan operos „Clemency“ atlikimą.

Valteris Soosalu yra žinomas ir kaip vienas pirmųjų pasaulyje harpejji atlikėjų, išpopuliarinusių šį elektrinį muzikos instrumentą. Jį 2007 m. Merilande (JAV) išrado Tim Meeks.

Valteris Soosalu yra žinomas ir kaip populiarios muzikos atlikėjas. Su roko grupe Põhja Konn išleido du albumus – pavadintą „Põhja Konn“ (2016), kuris pelnė tris Estijos muzikos apdovanojimų nominacijas, ir „Hetk. Inspereeritud Tüürist“ (2019), pelniusį Estijos muzikos apdovanojimą už geriausią Roko albumą, taip pat yra įvertintas kaip geriausias metų ansamblis.