Ieškomi savanoriai VI Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų konkursui-festivaliui „Mes Lietuvos vaikai" Klaipėdoje

Kviečiami savanoriai – aktyvūs, iniciatyvūs, kūrybingi ir drąsūs, gebantys bendrauti. Savanoriai padės festivalio-konkurso organizavimo ir pravedimo darbams t.y. konkurso ir šventės dalyvių registracijai, konkurso rengimui, generalinės repeticijos pagalbininkai, eitynių pagalbininkai, Dainų šventės režisieriaus, meno vadovo pagalbininkai ir kiti darbai susieti su Dainų šventės rengimu bei organizavimu, pagalba dainų šventėje ir kiti darbai.

Šis festivalis – konkursas apima visos Lietuvos vaikų ir jaunimo chorus, kitus meninius kolektyvus. Jis susideda iš dviejų vienas kitą papildančių renginių – turų: tai zoninių I-ojo turo renginių šešiuose Lietuvos regionuose (Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, Marijampolės, Panevėžio) ir konkurso II-ojo finalinio turo bei dainų šventės Klaipėdoje. Centrinis renginys – Dainų šventė Klaipėdos Vasaros estradoje. Joje planuojama sulaukti per 7000 meninių kolektyvų dalyvių iš visos Lietuvos. Šioje šventėje numatome parodyti platų vaikų ir jaunimo meninės raiškos spektrą. Tai chorai, etnografiniai ir folkloriniai ansambliai, liaudies instrumentų orkestrai, šokėjai ir kt.

Amžius: nuo 15 
Vairuotojo pažymėjimas: privalumas  
Darbo pradžia: 2019-06-15 
Darbo pabaiga: 2019-06-16 

VI Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų konkurso-festivalio „Mes Lietuvos vaikai" renginių programa ->  (ruošiama)

Savanorių registracija vyksta iki š.m. birželio 8 d. 23:59 val.

Anketa -> MLV Savanorio anketa

Apmokymai ir konsultacijos planuojami š.m. birželio 10 d., apie tai paskelbsime individualiai užsiregistravusiems savanoriams. 

Akimirkos iš Lietuvos vaikų ir jaunimo chorų konkurso-festivalio „Mes Lietuvos vaikai": 
2008, 2011, 2015: 1 d. ir 2 d., savanoriai

Mūsų kontaktai: 
Algirdas Šumskis
Tel. +370 612 69021
El.p. aukurasorg@gmail.com