Lietuvos vakarų krašto dainų šventės
2022 m. birželio 11-12 d.
Klaipėdoje

DALYVAVIMO SĄLYGOS

Kviečiame dalyvauti Lietuvos vakarų krašto dainų šventėje visus Lietuvos suaugusiųjų ir vaikų chorus, pučiamųjų instrumentų orkestrus, tautinių šokių bei etnografinius suaugusių ir vaikų kolektyvus, liaudies muzikos orkestrus bei ansamblius ir kitus kolektyvus parengusius ir išmokusius dainų šventės repertuarą bei liaudies dainas šventei ir atsiuntę užpildytą kolektyvo paraišką (anketą).

 REGISTRACIJA iki 2022 m. kovo 29 d. imtinai. 

Visi kolektyvai į dainų šventę atvyksta ir maitinasi savo lėšomis.

Kolektyvai, kurie 2022 m. birželio 11 d. dalyvauja koncertuose miesto salėse, aikštėse, skveruose (chorai, liaudies ir pučiamųjų instrumentų orkestrai ir ansambliai) bei generalinėse repeticijose (šokių) už nakvynę mokyklose apsimoka savo lėšomis, tarpininkaujant organizatoriams.

INFORMACIJA DALYVIAMS

Dainų šventės generalinės repeticijos numatomos:

Šokių kolektyvams:
2022 m. birželio 11 d. 11.30 – 21.00 val. Klaipėdos Vasaros koncertų estradoje.

Chorams:
2022 m. birželio 12 d. 10.00 – 13.30 val. Klaipėdos Vasaros koncertų estradoje.
Visų chorų vadovų labai prašome sustatyti savo kolektyvus iki 9.45 val. Vasaros koncertų estradoje, kad lygiai 10.00 val. galėtume pradėti repeticiją.

Tautinių instrumentų orkestrams ir ansambliams:
2022 m. birželio 12 d.  nuo 12.00 – 14.30 val. Klaipėdos Vasaros koncertų estradoje.

Į repeticiją dalyviai atvyksta pasiruošę koncertui (su koncertine apranga).

Dainų šventės pradžia 2022 m. birželio 12 d. 17.00 val. Klaipėdos Vasaros koncertų estradoje.

Į šventę prašome atsivežti:

Kolektyvo vėliavą, kitokį ženklą, kuris simbolizuotų savo įstaigą (mokyklą, kultūros centrą ir t.t.) ar regioną iš kurio atvykote (tai bus reikalinga ir eisenos papuošimui ir vasaros estradoje); trispalves vėliavėles.

Pageidaujame, kad kolektyvų dalyviai turėtų nuo saulės kepuraičių arba apsaugos priemones nuo lietaus (skėčių negalima) ir būtinai atvykti su koncertiniais rūbais.

Eitynėse dalyvauja visi kolektyvai su koncertine apranga.

Eitynės vyks 2022 m. birželio 12 d. nuo Liepų g. iki Vasaros koncertų estrados.

15.30 – 15.45 val. Rikiavimasis eisenai Liepų gatvėje.
15.45 – 16.00 val. Klaipėdos kariliono muzikos koncertas.
16.00 – 17.00 val. Šventės dalyvių iškilmingos eitynės miesto gatvėmis (iš Liepų gatvės, Manto gatve į Vasaros koncertų estradą).

Labai prašome į Vasaros koncertų estradą nesinešti balionų ir skėčių, nes balionų sproginėjimai ir skėčiai labai trukdo įgarsinimui, geriau juos pakeiskite trispalvėmis vėlevėlėmis ar kepurėlėmis, skarelėmis ir pan.

Visų chorų vadovų labai prašome, kad dainininkai laikytųsi tvarkos ir per repeticiją, ir per dainų šventę, ypač kai kiti dainuoja, šoka ar groja. 

Labai prašome visų kolektyvų vadovų (chorų, liaudies instrumentų ir pučiamųjų orkestrų bei šokėjų) kad po šventės neišsiskirstytume, o padainuotume kartu su visais atlikėjais ir žiūrovais lietuvių liaudies dainas (dainų tekstai ir natas rasite šioje svetainėje prisegtame faile).